Labdien!

Esam SKYSCHOOL mācību centrs. Prieks, ka ienāci. 

Vai tu zini, kā tas ir - brīvi sarunāties kādā svešvalodā? Tu jau noteikti pārvaldi vēl kādu valodu, izņemot savu dzimto. Cik labi? Varētu labāk? It kā ir labi, bet gribētos vairāk pārliecības? Varbūt vispār jāsāk apgūt svešvalodu no nulles?

Kā rīkoties? Vajadzētu atrast valodu kursus vai kādu privātskolotāju. Nodarbības grupā būtu noteikti lētākas kā algot savu privātskolotāju. No otras puses - grupu nodarbības notiek noteiktās dienās un laikos. Ja nu sanāk, ka ar Tavu dienas grafiku ne vienmēr to var apvietot. Tad labāk privātskolotājs, bet nu jā .... tas ir diezgan dārgi. Papildus tam visam jāierēķina laiks, ko pavadīsi ceļā, tad arī automašīna kaut kur jānovieto. Varbūt labāk tomēr braukt ar sabiedrisko transportu vai iet kājām? Ehhhhh...

Iedomājies, ka viss var būt daudz vienkāršāk!

Tātad ir mērķis - jāapgūst/jāuzlabo svešvalodas prasmes. To noteikti nevar izdarīt vienā dienā. Cilvēki parasti sevi pārvērtē, kad plāno, ko var pagūt izdarīt vienā dienā, tāpēc tik daudzas lietas tā arī paliek - rīt. Tomēr nenovērtē, cik daudz var izdarīt gada laikā, veltot kādai nodarbei pāris stundas nedēļā.

Izpēti savus nedēļas plānus un ierēķini vismaz 45 minūtes valodas apguvei kādas 2-3 reizes nedēļā. Esi birojā vai mājās un tev atliek tikai atvērt savu datoru vai telefonu un Tavs pasniedzējs jau Tevi gaidīs ekrāna otrā pusē. Nekur nav jābrauc, jātērē laiks un nauda. Šīs 45minūtes esi Tu, pasniedzējs un intensīvs darbs.

Gribas kompāniju?! Tu vari izvēlēties mācīties arī nelielā grupā pie kāda no pasniedzējiem. Grupā ir 3-4 cilvēki.

SKYSCHOOL lieliskā veidā mainīs Tavu dzīvi! Un mēs no sirds tam ticam!

Kāpēc SKYSCHOOL? Ko mēs darām? 

Esam Izglītības un valodu centra "MIRTE" mazākā māsa. Mūsu mācību centram ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilst mūsu klientu organizāciju un izglītojamo īpašajām vajadzībām. 

  • Strādājam ar klientiem, kuriem ir vai nav svešvalodu priekšzināšanas. Mēs piedāvājam apgūt svešvalodas A1, A2, B1, B2, C1 un C2 apmācību līmeņos.
  • Pateicoties digitālo tehnoloģiju attīstībai, tagad varam Tev piedāvāt virtuāli (pagaidām izmantojot Skype) tikties ar pasniedzēju un apgūt svešvalodu Tev vēlamā laikā un vietā. Tiešsaistes svešvalodu kursi Tev ļauj ietaupīt laiku un naudu, kas tiktu iztērēti ceļā uz un no nodarbībām klātienē. Tīra vide un laiks ir mūsdienu visvērtīgākie resursi.
  • Mūsu stacionārā mācību centrā Tu vari apgūt valodas dažādas intensitātes kursos. Var izvēlēties mācīties intensīvi katru darba dienu vai lēnākā tempā vakaros. Ja vēlies mācīties individuāli klātienē vai tiešsaistē, tad mācību tempu nosaki Tu.
  • Pastāsti mums par savām vēlmēm un iespējām, un mēs sagatavosim Tev piedāvājumu.

Lapas lietošanas noteikumi ir lasāmi šeit.

Sazinies ar mums


Pirkumu grozs