IVARS O.

Angļu valodas pasniedzējs


Iegūta augstākā izglītība Latvijas Universitātē, Moderno valodu fakultātē. Maģistra grāds angļu filoloģijā.

  •  No 2016.gada līdz šim brīdim- Angļu valodas pasniedzējs izglītības un valodu centrā “MIRTE”
  • Biznesa un vispārējās angļu valodas pasniegšana grupām, individuālajiem klientiem un dažādiem korporatīvajiem klientiem.

“Angļu valoda ir mana dzīve! Jau 2008.gadā ieguvu humanitāro zinātņu maģistra grādu angļu filoloģijā. Esmu dzīvojis un vairākkārt papildinājis savas zināšanas gan Apvienotajā Karalistē, gan Amerikas Savienotajās Valstīs. Pasniedzu lietišķo un vispārējo angļu valodu grupām un individuāli, sagatavoju klientus TOEFL un IELTS eksāmeniem, kā arī pielāgoju kursa metodiku un materiālus klientu individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Patīk vērot kā attīstās un aug manu studentu zināšanas un prasmes, iedrošināt viņus ticēt sev un savām spējām, atvērt jaunas iespēju durvis, par kuru eksistenci viņi līdz šim pat nenojauta. Strādāju ar pārliecību, ka valoda ir ne tikai komunikācijas veids starp cilvēkiem, bet arī viņu redzesloka paplašināšana un citu kultūru iepazīšanas instruments. Ceļojot, strādājot, dzīvojot un spējot komunicēt ar cilvēkiem ārpus savas valsts robežām, mēs saskaramies, augam un kļūstam viens vesels ar daudzveidīgo un atšķirīgo.

Tikai valodas prasmes ir instruments, lai spētu iekļauties un sajust citas kultūras un cilvēkus.

Valoda ir vienojošais elements sapratnē, akceptēšanā un empātijas spēju radīšanā. Pasaulē runā vairāk nekā 3000 valodās, un tieši valodas prasmes rada tiltu starp tikpat daudz kultūrām un valstīm.

Nesaprast un noraidīt vai arī saprast un dot izvēles iespēju – tāds ir jautājums?!”

One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way.” – Frank Smith

Ja vēlies TESTA nodarbību ar pasniedzēju Ivaru, dod mums ziņu!Pirkumu grozs