Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Uršula
Krievu valodas pasniedzēja

Poļu un itāļu valodas pasniedzēja. Pasniedz krievu valodu ārzemniekiem. Esmu skolotāja, tulks, kā arī tekstu autore. Pēc tautības esmu poliete. Vidusskolā esmu nostrādājusi vairāk kā desmit gadus. Pašlaik jau pusotru gadu māca poļu un itāļu valodas tiešsaistē. Gandrīz divdesmit gadu laikā esmu tulkojusi dažādus parastos un specializētos tekstus.
Beigusi skolotāju sagatavošanas koledžu Varšavā un Pedagoģisko institūtu Orelā. Es divus gadus turpināju tālākizglītības kursus A. Puškina Krievu valodas institūtā Maskavā. Esmu saņēmusi arī krievu (un itāļu) sertifikātu uzņēmējdarbībai. Itāļu valodu apguvu jau itāļu Itālijā. Man ir itāļu CHILS (ārzemnieku universitātes Sēnas universitātē) sertifikāts. 2003. gadā saņēmu tehniskā tulka sertifikātu Nacionālā tehniskā organizācijas Varšavā. Romā absolvēju žurnālistu kursus, ko organizēja žurnāls "Storia". Esmu publicējusi vairākus rakstus Polijas presē un iztulkojusi divas grāmatas no krievu valodas poļu un itāļu valodā, kuras ir izdotas.
Man patīk dalīties savās zināšanās ar studentiem, motivēt viņus mācību procesā, rosināt interesi par svešvalodu. Man ir ļoti svarīgi, lai mani studenti varētu baudīt valodas apguvi. Esmu pārliecināta, ka tikai mīlestība pret pētāmo priekšmetu var dot vēlamo rezultātu. Es daru visu iespējamo, lai studenti varētu pilnībā izjust Polijas un Itālijas kultūru. Lai panāktu maksimālu efektu, es izmantoju modernākos tiešsaistes mācību rīkus. Materiāla apvienošanai es dodu dažādus mājas darbus un papildu mācību materiālus. Mans moto ir: Valodas apgūšana nozīmē jauna loga atvēršanu pasaulei.

Ja vēlies TESTA nodarbību ar Uršulu, dod mums ziņu!Pirkumu grozs