VALERIYA
Krievu valodas pasniedzēja

Iegūta augstākā izglītība Maskavas Valsts Universitātē. Iegūtā kvalifikācija: Filologs, krievu valodas un literatūras pasniedzējs.

2003.gadā Maskavā iegūts Zinātņu kandidāta diploms.

Pārvalda latviešu, krievu, angļu un bulgāru valodas.

Darba pieredze:

  •  No 2014.gada līdz šim brīdim- Krievu valodas pasniedzēja izglītības un valodu centrā “MIRTE”
  • Krievu valodas pasniegšana individuālajiem klientiem un grupām

“Esmu filoloģe un krievu valodas kā svešvalodas pasniedzēja. 15 gadus es esmu pasniegusi krievu valodu studentiem, praktikantiem, maģistrantiem un aspirantiem fakultātes M.V. Lomonosova vārdā nosauktās Maskavas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātē.

M.V. Lomonosova vārdā nosauktās MVU Filoloģijas fakultāte ir mana dzimtā fakultāte. 1999. gadā es ar izcilību absolvēju šīs fakultātes krievu valodas un literatūras nodaļu.  2003.gadā es pabeidzu Filoloģijas fakultātes aspirantūru un aizstāvēju zinātņu kandidāta disertāciju krievu valodas gramatikā. Es esmu autore vairāk nekā 50 zinātniskiem rakstiem un referātiem par krievu valodas gramatikas jautājumiem un krievu valodas kā svešvalodas mācīšanas metodiku. Es esmu arī līdzautore mācību līdzeklim “Krievu valoda juristiem” («Русский язык для юристов») un monogrāfijai  par prievārdiem slāvu gramatikā.

Esmu speciāliste krievu valodas kā svešvalodas zināšanu pārbaudēm valsts sertifikāta iegūšanai (TORFL sistēma).  Sešus gadus esmu strādājusi M.V. Lomonosova vārdā nosauktās MVU Filoloģijas fakultātē par testu centra direktora vietnieci. Esmu sarakstījusi testus krievu valodas vispārējo zināšanu un krievu biznesa valodas pārbaudēm.  Daudzus gadus esmu devusies veikt zināšanu pārbaudes uz Grieķiju un Čehiju, kā arī esmu veikusi krievu valodas kā svešvalodas pasniedzēju apmācību Kiprā studentu sagatavošanas un sertifikācijas testēšanas jomā.

Man ļoti patīk strādāt ar studentiem mazās grupās un individuāli. Papildus akadēmiskajam darbam universitātē, no 2010. gada līdz 2014. gadam es pasniedzu krievu valodu Beļģijas vēstniecības Maskavā darbiniekiem, un no 2011. gada līdz 2014. gadam es biju krievu valodas kā svešvalodas pasniedzēja ES delegācijas darbiniekiem Maskavā.”

Ja vēlies TESTA izmēģināt TESTA nodarbību ar Valēriju, dod mums ziņu!Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Pirkumu grozs