Ilze R.

Iegūta augstākā izglītība Latvijas Universitātē, Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultātē. Maģistra grāds pedagoģijas zinātnē un bakalaura grāds pedagoģijā- vācu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācijas diploms.

  •  No 2009.gada līdz šim brīdim- Vācu valodas pasniedzēja izglītības un valodu centrā “MIRTE”
  • Vācu valodas pasniegšana individuālajiem klientiem un grupām.
  • Darbs pie latviešu – vācu valodas vārdnīcas pārstrādāšanas, izdota apgādā Avots 2001. gadā.

“Es patiešām mīlu vācu valodu – ar to  esmu kopā jau kopš 6 gadu vecuma. Pirmais, ko iemācījos pateikt vācu valodā, bija krāsas. Tas liecina par to, ka valoda man palīdz redzēt pasauli krāsaināku, tā
ļauj man ceļot un ceļojot nepazust.Berlīnē es jūtos kā mājās, bet mani aizrauj arī dažādas eksotiskas zemes,dažādu  tautu kultūra, teātris, kino, un daudz daudz citas mākslas izpausmes. Jebkurā
pasaules malā ,kurā nokļūstu - iespēju robežās  es eju uz teātri. Tas viss būtu man nesaprotams bez svešvalodām. Tādēļ es pati neapstājos pie vācu valodas vien. Visur, kur es ceļoju,  man kaut kas “aizķērās” no valodas – kāds vārdiņš, izteiciens, frāze.

Man ļoti patīk mans darbs, tajā nav rutīnas, jo katrs students ir savādāks,no katra nāk kāda atklāsme un dzīves gudrība. Un tā notiek mijiedarbība…." 

Ja vēlies TESTA nodarbību ar Ilzi, dod mums ziņu!Pirkumu grozs